قهوه

انواع قهوه

آلتونسا

آلتونسا

ترابیکا

کاپوچینو ترابیکا

گوددی

کاپوچینو گوددی

technology-min

پشتیبان واتس آپ

maps-and-location-min

ارسال رایگان

بهترین ترکیب قهوه اسپرسو
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

اسپرسو Espresso انواع میکس قهوه فله کیلویی دم کردنی نمایندگی نسکافه گلد و کلاسیک

اسپرسو

خیلی وقت ها پیش اومده که نام قهوه اسپرسو رو شنیده اید اما نمیدونید که این چه قهوه ای هست آیا کیفیتش خوبه ؟ بطور کلی اسپرسو که به انگلیسی “Espresso” نوشته میشه یک نوع روش دم کردن قهوه است که توسط قهوه ساز “اسپرسوسازخانگی” یا ” اسپرسوساز صنعتی” تهیه میشود، و این نکته هم باید در نظر داشت که دانه قهوه ای که نامش اسـپرسو باشد وجود ندارد و قهوه های زیادی وجود دارند که نام آن ها بدلیل روش دم کردن و یا قهوه سازی که در تهیه آن استفاده میشود معروف شده اند. 

انواع اسپرسوEspresso

قهوه اسـپرسو به دو دسته تقسیم میشود یک دسته اسپرسویی است که خالص میباشد و تنها مقدار آن متفاوت است و یک دسته دیگر پایه ی آنها اسـپرسو است و مقداری افزودنی لبنی به آن اضافه میکنند که در ادامه توضیح خواهم داد.به راحتی با ترکیب یک مواد افزودنی میتوان نوشیدنی قهوه بر پایه اسـپرسو تهیه و از مزه ی آن لذت برد.

آموزش طرز تهیه قهوه اسپرسو با موکاپات
موکاپات

موکاپات (اسپرسوساز خانگی)

برای تهیه قهوه اسـپرسو در خانه و یا محل کار میتوان از موکاپات یا همان اسپرسو ساز روگازی استفاده کرد لطفا برای رفتن روی لینک کلیک کنید.

آموزش تهیه اسپرسو با قهوه ساز صنعتی

قهوه ساز صنعتی

برای تهیه قهوه اسـپرسو Espresso توسط دستگاه اسپرسوساز باید اصول مورد نیاز را مد نظر قرار داد، بهتر است از آب تصفیه استفاده کرد، برای اینکه قهوه ای که با دستگاه اسپرسو تهیه میکنید مزه ی شوری یا هر مزه ی دیگری ندهد و روی اسپرسو تاثیر نگذارد.

فواید و خواص اسپرسو

خواص قهوه اسپرسو

همه ی این خواص قهوه تقریبا برای بیشتر آن ها مشترک است و این بدلیل وجود کافئین در قهوه است که باعث انرژی و نشاط در بدن میشود . کافئین بصورت طبیعی در بدن هر شخصی وجود دارد و یکی از مزیت های کافئین تسکین درد است و زمانیکه قهوه میل میکنید کافئین بیشتری به بدن میرسانید و در حد نرمال بسیار برای بدن مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

خریداران محترم با توجه به موجودی اندک محصول ها تا اطلاع ثانوی خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد.

خانه
حساب کاربری من
منو
0 موارد محصول