قهوه

انواع قهوه

آلتونسا

آلتونسا

ترابیکا

کاپوچینو ترابیکا

گوددی

کاپوچینو گوددی

technology-min

پشتیبان واتس آپ

maps-and-location-min

ارسال رایگان

ترابیکا
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

ترابیکا

ترابیکا یکی از تولیدات شرکت مایورا mayora در اندونزی است که تولیدات مربوط به قهوه فوری خود را در نام های مختلف وارد بازار جهانی کرده است .

این شرکت یکی از برندهای خود را ترابیکا “TORABIKA”نام نهاده است  ،

ترابیکا برندی است که محصولات مختلفی در زیر مجموعه ی آن است از کاپوچینو گرفته تا کافی میکس و هات چاکلت که در بسته های مختلف و با ترکیبات متفاوت بسته به ذائقه افراد تولید شده است.

خریدار می تواند هر محصولی را که تمایل به مصرف آن دارد را در این برند ترابیکا پیدا کند از کاپوچینو رژیمی که بدون شکر است و همچنین انواع کافی میکس که کالری بسیار کمی دارند .

این شرکت برای توزیع بهتر محصولات خود در بیشتر نقاط جهان و در کشورهای مختلف نمایندگی فعال دارد و به همین دلیل در همه ی فصول سال این محصول ها در بازار در دسترس می باشند.

نکته جالبی که وجود دارد این است که ترابیکا (TORABIKA) در کشورهای عربی مزه تلخ تری دارد و شکر آن بسیار کم است ، 

اما در نوع انگلیسی آن مزه شیرین تر است،

و این نشان می دهد که کمپانی تولید کننده ترابیکا “torabika”محصول خود را با تحقیق و تحلیل بازارهای مختلف برنامه ریزی و تولید کرده است تا بتواند در عرصه تولیدات قهوه فوری موفق تر از سایر رقبا باشد .

اگر شما نیز دوست دارید این محصول را از جای مورد اطمینان و در تاریخ جدید تهیه کنید می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق ورود به فروشگاه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و درب محل تحویل بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

قابل توجه دوستان  عزیز و محترم ،تا تاریخ 1401/03/06 امکان خرید وجود ندارد

خانه
حساب کاربری من
منو
0 موارد محصول